Продажа государственного имущества в Украине

Множество публичных закупок в Украине  tender.uub.com.ua

Реформатори держзакупівель подбали про те, щоб правила проведення тендера в Україні було можливим освоїти кожному бажаючому в стислі терміни.

Одночасно із набранням чинності Закону України «Про державні закупівлі» стартував інформаційно-навчальний портал infobox.prozorro.org, який містить матеріали про порядок проведення тендера.

 Відмінність порталу в тому, то він оснащений системою віддаленого навчання та тестування для різних рівнів підготовки користувачів, за допомогою яких чиновник (організатор) та учасник торгів мають можливість перевірити ступінь своїх знань.   Є корисна інформація в розділах «Форум» та «Роз'яснення МЕРТ», де розміщені цікаві та практичні матеріали про проведення тендерів та нюанси, які зустрічаються учасникам процесу закупівель.   Початківцям користувачам системи Прозорро або ж просто бажаючим розібратися, як сьогодні в Україні проходять державні закупівлі бажано почати з відповідного розділу «Доступно про публічні закупівлі». Тут Замовники зможуть дізнатися з чого почати проведення тендеру, Постачальники - як правильного підготуваться до нього.   В цілому, кожен хто цікавиться зможе на infobox.prozorro.org знайти для себе багато цікавого і дійсно корисного.  

Згідно мови Петра Порошенка, яку він виголосив 11 квітня 2018 року, планується, що закон про держзакупівлі стане більш жорстким найближчим часом.

 

Закон про держзакупівлі стане жорсткішим

 

За словами Президента України стало зрозумілим, що планується зменшити пороги для обов'язкових закупівель через систему Прозорро з 200 тис. грн., до 50 тис. грн. (для товарів та послуг) і з 1,5 млн. грн. до 200 тис. грн. для робіт.   «Сьогодні закон про державні закупівлі дозволяє замовникам безкарно дробити контракти до 199,99 тис. грн, що вже дозволяє не проводити публічні торги в конкурентній електронній системі. Нововведення в кілька разів збільшать кількість конкурентних процедур, які будуть відбуватися за спрощеним процесом»- поділився своєю думкою Олег Падалка, директор АБЕМ.   «На жаль, зараз закон України про держзакупівлі дозволяє недобросовісним замовникам проводити псевдо прозорі допорогові торги, оскільки в ньому немає чітких норм щодо відповідальності та правил оскарження дій замовників», - розповів Ігор Рибальченко, заступник директора майданчики Українській універсальній біржі tender.uub.com. ua.   Варто додати, що в своєму інтерв'ю гарант конституції заявив, що вже практично готові та скоро потраплять до парламенту зміни, які й приведуть в норму закон про держзакупівлі. Україна вже має саму прогресивну систему закупівель, але ще є що розвивати й до чого прагнути, щоб забрати у чиновників «сірі» важелі та максимально очистити цю сферу від корупційної складової.   Для довідки: з 1 квітня 2016 року в Україні регулює держзакупівлі Закон України «Про державні закупівлі», який став головною складовою однієї з найдієвіших реформ в нашій країні.
 
По теме
 
Фото: пресс-служба УМВД Владимирской области Сегодня глубокой ночью на 157 км федеральной автотрассы М-7 «Волга» в Собинском районе произошла авария с участием 4 автомобилей.
18.12.2018 Владимирские Ведомости
Театральная студия "Настроение" - Уездный город А Новости за неделю: театральная студия «Настроение» получила звание «образцовый коллектив», в Александровском районе продолжает расти задолженность по заработной плате,
17.12.2018 Уездный город А
Русский костюм - Уездный город А Май. На залитой светом и наполненной ароматом черемухи веранде усадьбы Первушина Александровского художественного музея тепло и уютно.
17.12.2018 Уездный город А
фото: Ляна Ускова Опытная спортсменка Ляна Ускова рассказала горожанам как быстро скинуть все лишнее к празднику и не поправиться в первую неделю января Впереди череда долгожданных вечеринок,
18.12.2018 Progorod33.Ru
Фото: пресс-служба АВО Представители Владимирской области выиграли две золотые, четыре серебряные и две бронзовые медали на первенстве и чемпионате ЦФО по самбо среди юниоров и мужчин, а также боевому самбо,
17.12.2018 Владимирские Ведомости
Фото: пресс-служба АВО Турнир юных мастеров клинка собрал спортсменов из Москвы, Санкт-Петербурга, Калуги, Иваново, Ульяновска, Арзамаса, Нижнего Новгорода, Дзержинска, а также городов Московской области.
13.12.2018 Владимирские Ведомости
Эпидемиологическая ситуация по гриппу и острым респираторным вирусным инфекциям (ОРВИ) в городе и области спокойная, уровень заболеваемости соответствует данному периоду года.
17.12.2018 Роспотребнадзор